#1
None of us members have a good practice place at home and our highschool won't let us use their music hall, what should we do?
#4
Studio bro. The one we use cost 89 bucks a month for three two hour sessions a week. Plus some recording blah blah blah I don't know all the technical details.
My sig? Nice.
#7
Rent a storage shed.

Get a horse trailer.

Throw out your bed, sleep on the couch, and fill your walls with egg cartons.

Get a van.

USE YOUR IMAGINATION DAMNIT.
BLANKBLANK