#1
I just bought iPerform guitar lessons for $139. Do you have to pay for every single lesson by its self once you pay for the whole thing? I need help.
#3
Quote by injected
First

you are so useless

from my look over the site, you should have full access to all of the lessons with a subscription
Sweeping is for n00bs. I've moved on to vacuuming. Eventually I'll even try steam cleaning.


Bitches don't know
#4
Quote by CrabShrapnel
you are so useless

from my look over the site, you should have full access to all of the lessons with a subscription



sorry it was kind of an impulse thing
#5
did it work for you I just bought the month by month and it doesnt run . my pc more than surpasses the requirements. I'm pissed. no reply from customer service either