Top tab searches for this artist:
·   Era Istrefi - Bon Bon
·   Kur Te Jesh Merzitur Shume
·   Xhamadani Vija Vija
 

Kenge shqip Chords & Tabs

updated: 11/28/2016 type: guitar / ukulele sort by: name / date
 Kenge shqip Chords & Tabs: Rating: Type:
  ·   Afrohu Chords Chords
  ·   Afrohu Ukulele Chords Ukulele
  ·   Aurela Gace - Jetoj Chords Chords
  ·   Butrint - Ki Me Lyp Chords Chords
  ·   Dashurise Se Shkuar Chords Chords
  ·   Dikur Luaja Me Ndjenjen E Saj Tab Tabs
  ·   Dite Dimri Chords Chords
  ·   Drejt Fatit Tim Tab Tabs
  ·   E Njejta Enderr Chords Chords
  ·   E Njejta Enderr Ukulele Chords Ukulele
  ·   Eja Chords Chords
  ·   Eja Ukulele Chords Ukulele
  ·   Elton Deda - Buzet E Tua Chords Chords
  ·   Elvana Gjata - Love Me Chords [ 4 ] Chords
  ·   Enderroj Tab [ 3 ] Tabs
  ·   Endri Stefi - Ti Se Meriton Chords Chords
  ·   Era Istrefi - Bon Bon Chords Chords
  ·   Era Istrefi - Mani Per Money Chords Chords
  ·   Ermal Fejzullahu-Shko Chords Chords
  ·   Eugent Bushpepa - Prane Finishit Chords Chords
  ·   Fati Yne Shprese Dhe Marrezi Chords Chords
  ·   Gjithe Bota Jemi Dy Chords Chords
  ·   I Dehur Jam Chords Chords
  ·   I Thuaj Jo Chords Chords
  ·   I Thuaj Jo Ukulele Chords Ukulele
  ·   Imazhi Yt Chords Chords
  ·   Imazhi Yt Ukulele Chords Ukulele
  ·   Jemi Emri I Vete Jetes Chords Chords
  ·   Jeto Dhe Jeten Time Chords Chords
  ·   Jeto Dhe Jeten Time Ukulele Chords Ukulele
  ·   Jon Chords Chords
  ·   Jon Ukulele Chords Ukulele
  ·   Kacurrelat Chords Chords
  ·   Kur Me Vjen Burri Nga Stani Chords Chords
  ·   Kur Nata Korcen E Mbulon Chords Chords
  ·   Kur Te Jesh Merzitur Shume Chords [ 4 ] Chords
  ·   Kur Te Jesh Merzitur Shume Tab Tabs
  ·   Kur Te Jesh Merzitur Shume Ukulele Chords Ukulele
  ·   Kuturu Chords [ 3 ] Chords
  ·   Kuturu Ukulele Chords Ukulele
  ·   Lulekuqe Mbi Mur Solo Tab Tabs
  ·   Lulet E Majit Chords Chords
  ·   Lulet E Majit Ukulele Chords Ukulele
  ·   Ma Leht Pa Dhimbje Chords Chords
  ·   Ma Leht Pa Dhimbje Ukulele Chords Ukulele
  ·   Makina E Memories Chords Chords
  ·   Makina E Memories Ukulele Chords Ukulele
  ·   Maska E Madheshtise Chords Chords
  ·   Me Ty Chords Chords
  ·   Me Zemer Chords Chords
  ·   Mendoja Cdo Gje Merr Fund Pa Ty Chords Chords
  ·   Moj Bjondin Me Syte E Zi Chords Chords
  ·   Mora Mandolinen Chords Chords
  ·   Na Lini Te Jetojme Chords Chords
  ·   Ne Krahet E Tua Do Jem Chords Chords
  ·   Ne Krahet E Tua Do Jem Ukulele Chords Ukulele
  ·   Nen Nje Portokalle Chords [ 4 ] Chords
  ·   Nje Jete Me Ty Chords Chords
  ·   Nje Jete Me Ty Ukulele Chords Ukulele
  ·   Nuk Di Chords Chords
  ·   Nuk Di Ukulele Chords Ukulele
  ·   Nuk E Haroj Chords Chords
  ·   Nuk E Haroj Ukulele Chords Ukulele
  ·   Nuk Kerkoj Tjeter Njeri Chords Chords
  ·   O Bilbil Bilbil Chords Chords
  ·   O Moj Korcare Chords Chords
  ·   O Moj Korcare Ukulele Chords Ukulele
  ·   Pyes Lotin Chords Chords
  ·   Pyes Lotin Ukulele Chords Ukulele
  ·   Qytet I Vjeter Chords Chords
  ·   Rrokullisni Kadet Chords Chords
  ·   Sa Shume Qe Kam Gabuar Chords Chords
  ·   Sa Shume Qe Kam Gabuar Ukulele Chords Ukulele
  ·   Sa Te Deshte Moj Lalka Ty Chords Chords
  ·   Serenate Te Rashe Pas Chords Chords
  ·   Si Banania Chords Chords
  ·   Sje Me Chords Chords
  ·   Syckat Si Ato Te Tuat Chords Chords
  ·   Syte E Tu Tab Tabs
  ·   Udhetari Chords Chords
  ·   Victims Of Confusion Intro Tab Tabs
  ·   Xhamadani Vija Vija Chords Chords
  ·   Xhamadani Vija Vija Ukulele Chords Ukulele
  ·   Zemer E Lodhur Chords Chords
  ·   Zemer E Lodhur Ukulele Chords Ukulele
  ·   Zemra E Nje Gruaje Chords Chords
  ·   Zoteria Juaj Chords Chords
  ·   Zoteria Juaj Ukulele Chords Ukulele