Top tab searches for this artist:
·   Era Istrefi - Bon Bon
·   Kur Te Jesh Merzitur Shume
·   Xhamadani Vija Vija
 

Kenge shqip Chords & Tabs

updated: 11/28/2016 type: chords / tabs / ukulele sort by: name / date
 Kenge shqip Chords & Tabs: Rating: Type:
  ·   Afrohu Chords
  ·   Afrohu Ukulele
  ·   Aurela Gace - Jetoj Chords
  ·   Butrint - Ki Me Lyp Chords
  ·   Dashurise Se Shkuar Chords
  ·   Dikur Luaja Me Ndjenjen E Saj Tab
  ·   Dite Dimri Chords
  ·   Drejt Fatit Tim Tab
  ·   E Njejta Enderr Chords
  ·   E Njejta Enderr Ukulele
  ·   Eja Chords
  ·   Eja Ukulele
  ·   Elton Deda - Buzet E Tua Chords
  ·   Endri Stefi - Ti Se Meriton Chords
  ·   Era Istrefi - Bon Bon Chords
  ·   Era Istrefi - Mani Per Money Chords
  ·   Ermal Fejzullahu-Shko Chords
  ·   Eugent Bushpepa - Prane Finishit Chords
  ·   Fati Yne Shprese Dhe Marrezi Chords
  ·   Gjithe Bota Jemi Dy Chords
  ·   I Dehur Jam Chords
  ·   I Thuaj Jo Chords
  ·   I Thuaj Jo Ukulele
  ·   Imazhi Yt Chords
  ·   Imazhi Yt Ukulele
  ·   Jemi Emri I Vete Jetes Chords
  ·   Jeto Dhe Jeten Time Chords
  ·   Jeto Dhe Jeten Time Ukulele
  ·   Jon Chords
  ·   Jon Ukulele
  ·   Kacurrelat Chords
  ·   Kur Me Vjen Burri Nga Stani Chords
  ·   Kur Nata Korcen E Mbulon Chords
  ·   Kur Te Jesh Merzitur Shume [ 5 ] Chords
  ·   Kur Te Jesh Merzitur Shume Tab
  ·   Kur Te Jesh Merzitur Shume Ukulele
  ·   Kuturu [ 3 ] Chords
  ·   Kuturu Ukulele
  ·   Lulekuqe Mbi Mur Solo Tab
  ·   Lulet E Majit Chords
  ·   Lulet E Majit Ukulele
  ·   Ma Leht Pa Dhimbje Chords
  ·   Ma Leht Pa Dhimbje Ukulele
  ·   Makina E Memories Chords
  ·   Makina E Memories Ukulele
  ·   Maska E Madheshtise Chords
  ·   Me Ty Chords
  ·   Me Zemer Chords
  ·   Mendoja Cdo Gje Merr Fund Pa Ty Chords
  ·   Moj Bjondin Me Syte E Zi Chords
  ·   Mora Mandolinen Chords
  ·   Na Lini Te Jetojme Chords
  ·   Ne Krahet E Tua Do Jem Chords
  ·   Ne Krahet E Tua Do Jem Ukulele
  ·   Nen Nje Portokalle [ 5 ] Chords
  ·   Nje Jete Me Ty Chords
  ·   Nje Jete Me Ty Ukulele
  ·   Nuk Di Chords
  ·   Nuk Di Ukulele
  ·   Nuk E Haroj Chords
  ·   Nuk E Haroj Ukulele
  ·   Nuk Kerkoj Tjeter Njeri Chords
  ·   O Bilbil Bilbil Chords
  ·   O Moj Korcare Chords
  ·   O Moj Korcare Ukulele
  ·   Pyes Lotin Chords
  ·   Pyes Lotin Ukulele
  ·   Qytet I Vjeter Chords
  ·   Rrokullisni Kadet Chords
  ·   Sa Shume Qe Kam Gabuar Chords
  ·   Sa Shume Qe Kam Gabuar Ukulele
  ·   Sa Te Deshte Moj Lalka Ty Chords
  ·   Serenate Te Rashe Pas Chords
  ·   Si Banania Chords
  ·   Sje Me Chords
  ·   Syckat Si Ato Te Tuat Chords
  ·   Syte E Tu Tab
  ·   Udhetari Chords
  ·   Victims Of Confusion Intro Tab
  ·   Xhamadani Vija Vija Chords
  ·   Xhamadani Vija Vija Ukulele
  ·   Zemer E Lodhur Chords
  ·   Zemer E Lodhur Ukulele
  ·   Zemra E Nje Gruaje Chords
  ·   Zoteria Juaj Chords
  ·   Zoteria Juaj Ukulele